Twój laptop ma już kilka lat, coraz częściej zauważasz że Windows ładuje się i ładuje, a aplikacje nie mogą wystartować ?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, nie musisz kupować nowego laptopa, wystarczy niewielka modernizacja a będzie szybciej się uruchamiał niż w dniu w którym go kupiłeś!

Jak to możliwe? Czytaj dalej!


Wystarczy wymienić dysk twardy starego
typu (talerzowy) na szybki dysk nowej generacji SSD.
Już przy pierwszym uruchomieniu laptopa z nowym dyskiem SSD zauważysz, że system operacyjny zamiast ładować się kilka minut, jest gotowy do działania po 30 sekundach.
Dyski SSD są dostępne na rynku już od jakiegoś czasu, jednak ich cena w stosunku do pojemności była dotychczas wysoka.

PROMOCJA
Dysk SSD wraz z montażem w laptopie można u nas wymienić już za 190zł - 256GB lub 280zł - 500GB
Oferujemy również usługę instalacji nowego systemu operacyjnego, najnowszych sterowników, podstawowego oprogramowania, a także możliwość przeniesienia "starego" systemu operacyjnego wraz z zainstalowanym oprogramowaniem na nowy dysk.

Co jeszcze może poprawić pracę laptopa ?

Czyszczenie systemu operacyjnego ze zbędnych programów oraz plików tymczasowych – tu pomocne będzie znane i lubiane oprogramowanie typu Ccleaner.

Wyłączenie zbędnych programów i usług uruchamianych przy starcie systemu – wystarczy nacisnąć kombinację klawiszy Ctrl+Shift+Esc , przejść do zakładki „Uruchamianie” i odznaczyć zbędne programy, które się zna. Nie wyłączaj programów których nie znasz !

Dołożenie pamięci operacyjnej RAM – kilka lat temu standardem było 2GB pamięci RAM, obecnie minimum do użytku codziennego i pracy biurowej to 4GB
Optymalna ilość pamięci RAM do użytku codziennego to 8GB

- Czyszczenie układu chłodzenia w laptopie – o tym szerzej można przeczytać tutaj: Czyszczenie laptopa

Czyszczenie chłodzenia Andrychów

Czyszczenie chłodzenia Laptopów

Twój laptop jest gorący ? Wolno pracuje ?

View more