Kradzież, usterka, wypadek - sprawdź czy stracisz dane z telefonu !
Być może brzmi to jak ponury żart, ale niestety, niemal codziennie od 9 lat spotykam się z takimi sytuacjami prowadząc Serwis Laptopów i Telefonów w Andrychowie - Serwiso
Nawet kilkanaście godzin bez kontaktów z telefonu może zamienić Twój dzień w koszmar, a wystarczy że poświecisz jedną minutę aby tego uniknąć.
W dalszej części artykułu opiszę jak to zrobić.

Telefon potrafi odmówić współpracy w najmniej oczekiwanym momencie. Nawet jeśli posiadamy gwarancję producenta czy dodatkowe ubezpieczenie to:
- po pierwsze na kilkanaście dni zostajemy bez smartfona.
- po drugie w trakcie naprawy na telefon wgrywane jest najnowsze oprogramowanie, a co za tym idzie wszystko zostaje usunięte.
Telefon jest jak nowy, ale już bez danych - tak wyglądają standardowe procedury serwisów gwarancyjnych.
W naszym serwisie pogwarancyjnym nie stosujemy takich praktyk, jednak przezorny zawsze ubezpieczony, twórz kopie zapasowe danych jak najczęściej.

Jak w 1 minutę zabezpieczyć się przed utratą danych?
To bardzo proste. Czy pamiętasz hasło oraz nazwę konta "adres mail" który został przypisany do twojego smartfona? (to mail który podajesz podczas pierwszego uruchomienia po zakupie)
To właśnie dzięki tym danym w prosty sposób możesz niemal natychmiast odzyskać kontakty, notatki, zdjęcia które zostały zapisane w pamięci telefonu.
Niezależnie czy telefon został całkowicie zniszczony, zalany, czy też z jakiegoś innego powodu przestał działać - pęknięta szybka, uszkodzone gniazdo ładowania itp].
Jeżeli pamiętasz mail oraz hasło oraz włączyłeś synchronizację, wystarczy że zalogujesz się na swoje konto na innym telefonie lub w przeglądarce na komputerze i już możesz odzyskać swoje dane.
Kolejny ważny powód dla którego powinniśmy pamiętać hasło i mail, który wprowadziliśmy przy pierwszym uruchomieniu jest to, że obecnie większość nowych telefonów
i tabletów zostaje powiązane z tym mailem. W przypadku przywracania systemu/resetu - urządzenie bez maila i hasła zostanie całkowicie zablokowane.

W naszym serwisie zajmujemy się kompleksową naprawą laptopów, telefonów, tabletów, posiadamy również w sprzedaży akcesoria do telefonów klasy Premium
w doskonałych cenach.
Wymiana zbitej szybki w telefonach, czy gniazda zasilania to nasza codzienność. ([Uwaga PROMOCJA na wymianę szybki w telefonach iPhone !!!)
Naprawa laptopów, odzyskiwanie danych, naprawa płyty głównej, wymiana matrycy lcd w laptopach to dla nas żaden problem.

Zapraszamy

Odzysk danych Andrychów

PRO odzyskiwanie danych

Profesjonalne i szybkie odzyskiwanie utraconych danych.

View more
Czyszczenie chłodzenia Andrychów

Czyszczenie chłodzenia Laptopów

Twój laptop jest gorący ? Wolno pracuje ?

View more